צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

ד"ר סיון אקשטיין

רופאה מומחית בנוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד. כיום מנהלת  את מערך התפתחות הילד של קופת חולים כללית במחוז ירושלים.

נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים

נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים הוא רופא המומחה בנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד. נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים מאבחן ילדים עם מגוון של קשיים התפתחותיים, התנהגותיים, תקשורתיים והפרעות קשב וריכוז.

נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים

מתי לפנות ליעוץ נוירולוג ילדים מומלץ ירושלים?

כאשר יש חשד לעיכוב התפתחותי, קשיים תקשורתיים, התנהגותיים, או קשיי קשב וריכוז בילדים ובמתבגרים חשוב לפנות לנוירולוג ילדים מומלץ ירושלים. כאשר ההורים או צוות המסגרת החינוכית מתרשמים כי קיים פער בין הילד לבני גילו בהתפתחות מוטורית או ביכולות הבנה, הבעה ותקשורת בין הילד לבני גילו, יש צורך בהערכה של איש מקצוע בתחום התפתחות הילד והשלב הבא הוא פנייה לנוירולוג ילדים התפתחותי אשר יכול לאבחן את הקשיים. 

מה כולל אבחון נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים?

אבחון רפואי על ידי נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים מתחיל בקבלת היסטוריה רפואית והתפתחותית מההורים וכן קבלת מידע על התפקוד ההתפתחותי, הרגשי וההתנהגותי של הילד בזמן הנוכחי מצוות המסגרת החינוכית. לאחר מכן נוירולוג הילדים המומלץ בירושלים מעריך את התפקוד של הילד באמצעות שיחה, משחק או בעזרת מטלות שונות ומבצע בדיקה נוירולוגית. בסיום הבדיקה מתקיים דיון משותף עם ההורים על תוצאות ההערכה והאבחנות אשר ניתנו. לבסוף נוירולוג הילדים המומלץ בירושלים נותן המלצות, לפי הצורך, לברור רפואי נוסף, לאבחונים ולטיפולים התפתחותיים ורגשיים, המלצות למסגרות חינוכיות ועיתים גם לטיפול תרופתי. 

למי מיועד אבחון נוירולוג ילדים מומלץ בירושלים?

אבחון ובדיקה על ידי נוירולוג ילדים ירושלים מיועדים למקרים בהם עולה חשד לעיכוב באחד מתחומי ההתפתחות: התפתחות שכלית, מוטורית, שפתית או תקשורתית או בחשד לקשיי קשב, התנהגות וקשיים חברתיים. במקרים בהם נראה כי הפעוט או הילד מאחר ברכישת אבני הדרך ההתפתחותיות או שיש נסיגה ביכולות ההתפתחותיות, או חריגה התפתחותית משמעותית אחרת, מומלץ לפנות לאבחון נוירולוג ילדים בירושלים. ניתן לפנות לאבחון נוירולוג ילדים ירושלים מגיל הילוד ועד גיל 18 שנים.

מתי יש צורך בהמשך מעקב נוירולוג ילדים מומלץ ירושלים?

במסגרת בדיקה ואבחון נוירולוג ילדים מומלץ ירושלים ניתנות אבחנות או התרשמויות ונבנית תכנית טיפול ייעודית. התוכנית יכולה לכלול המלצות לטיפולים התפתחותיים ורגשיים, המלצות למסגרת חינוכית, ליעוצים וברורים רפואיים ולטיפול תרופתי. הילד מוזמן להמשך מעקב אצל נוירולוג ילדים ירושלים כדי לבדוק את התקדמותו, להעריך את הצורך בהמשך ברור וטיפול או להתאים מינוני טיפול תרופתי. 

נוירולוג ילדים מומלץ ירושלים, ד"ר סיון אקשטיין

במרפאת מיתרים נערכים אבחונים נוירולוגים התפתחותיים על ידי נוירולוגית ילדים ד"ר סיון אקשטיין, מומחית בנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד. ד"ר סיון אקשטיין, הינה רופאה נוירולוגית התפתחותית מומחית בעלת ידע וניסיון בתחומי התפתחות הילד השונים, אוטיזם, תסמונת דאון והפרעות קשב וריכוז. ד"ר סיון אקשטיין מנהלת את מערך התפתחות הילד של קופת חולים כללית בירושלים, בעלת המרפאה הפרטית מיתרים בירושלים ולה ניסיון רב וגישה ייחודית לילדים ולהורים.

דילוג לתוכן