צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

ד"ר סיון אקשטיין

רופאה מומחית בנוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד. כיום מנהלת  את מערך התפתחות הילד של קופת חולים כללית במחוז ירושלים.

נוירולוג ילדים ירושלים

נוירולוג ילדים הוא רופא מומחה בנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד המאבחן ילדים עם מגוון של קשיים התפתחותיים, תקשורתיים והפרעות קשב וריכוז.

מתי יש צורך בייעוץ נוירולוג ילדים?

מומלץ לפנות ליעוץ נוירולוג ילדים ירושלים כאשר יש חשד לעיכוב התפתחותי, קשיים תקשורתיים או קשיי קשב וריכוז, בילדים ובמתבגרים. לעיתים ההורים או בני המשפחה הם אלה אשר מתרשמים ראשונים מהקושי ולעיתים צוות המסגרת החינוכית שם לב לפער התפתחותי או לקשיים תפקודיים המצריכים הערכה. בין אם הפנייה מגיעה מהמשפחה או מהמסגרת, השלב הבא הוא לפנות לגורם התפתחותי מוסמך אשר יכול לאבחן את הילד. 

נוירולוג ילדים ירושלים

מה כולל אבחון נוירולוג ילדים בירושלים?

אבחון נוירולוג ילדים ירושלים כולל קבלת מידע על קשיי הילד באמצעות שיחה מעמיקה עם ההורים וקבלת מידע מהמסגרת ומגורמים חינוכיים וטיפוליים הנמצאים בקשר עם הילד. מידע זה חשוב להבנת הרקע הבריאותי והמשפחתי וכן לקבלת מידע על התפקוד ההתפתחותי והרגשי של הילד. בהמשך אבחון נוירולוג ילדים ירושלים, הרופא מעריך את תפקודו של הילד בשיחה, במשחק או בעזרת מטלות שונות ומבצע בדיקה נוירולוגית. לאחר מכן מתקיים דיון משותף עם ההורים על תוצאות ההערכה והאבחנות אשר ניתנו. לבסוף נוירולוג ילדים ירושלים נותן המלצות, לפי הצורך, להרחבת ברור רפואי, בדיקות עזר, אבחונים וטיפולים בתחומי ההתפתחות השונים, המלצות למסגרות חינוכיות ולטיפול תרופתי. 

למי מיועד אבחון נוירולוג ילדים באזור ירושלים?

אבחון נוירולוג ילדים ירושלים מיועד למקרים בהם עולה חשד לעיכוב באחד מתחומי ההתפתחות: התפתחות שכלית, מוטורית, שפתית או תקשורתית או בחשד לקשיי קשב, התנהגות וקשיים חברתיים. במקרים בהם נראה כי הפעוט או הילד מאחר ברכישת אבני הדרך ההתפתחותיות או שיש נסיגה ביכולות ההתפתחותיות או חריגה התפתחותית משמעותית אחרת, במצבים אלו מומלץ לפנות לאבחון נוירולוג ילדים בירושלים. 

מאיזה גיל ניתן לפנות לאבחון נוירולוג ילדים?

ניתן לפנות לאבחון נוירולוג ילדים ירושלים מגיל הילוד ועד גיל 18 שנים.

מה כולל מעקב לאחר אבחון נוירולוג ילדים ירושלים?

במסגרת אבחון נוירולוג ילדים ירושלים ניתנות אבחנות או התרשמויות ונבנית תכנית טיפול ייעודית. התוכנית יכולה לכלול המלצות לטיפולים התפתחותיים ורגשיים, המלצות למסגרת חינוכית, ליעוצים וברורים רפואיים ולטיפול תרופתי. הילד מוזמן להמשך מעקב אצל נוירולוג ילדים ירושלים כדי לבדוק את התקדמותו, להעריך את הצורך בהמשך ברור וטיפול או להתאים מינוני טיפול תרופתי. 

נוירולוגית ילדים בירושלים במרפאת מיתרים

במרפאת מיתרים נערכים אבחונים נוירולוגים התפתחותיים על ידי ד"ר סיון אקשטיין מומחית בנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד. ד"ר סיון אקשטיין הינה רופאה נוירולוגית התפתחותית מומחית בעלת ידע וניסיון בתחומי התפתחות הילד השונים, אוטיזם והפרעות קשב וריכוז. ד"ר סיון אקשטיין מנהלת את מערך התפתחות הילד של קופת חולים כללית בירושלים, בעלת המרפאה הפרטית מיתרים בירושלים ולה ניסיון רב וגישה ייחודית לילדים ולהורים.

דילוג לתוכן